Vysočany splní vaše vysoké nároky

Vysočany mají parametry téměř dokonalé čtvrti. Se svojí rozvinutou infrastrukturou, výbornou občanskou vybaveností a dostatkem prostoru pro parky či sportoviště nabízejí velmi dobré podmínky pro příjemný život.

Dopravní dostupnost, se kterou vám nic neujede

R2 Rokytka je natolik obklopena nejrůznějšími druhy dopravy, že vaším největším problémem bude, který z nich si zrovna vybrat. Zároveň ale, díky své poloze pod svahem ulice Ocelářská, jenž funguje jako přírodní protihluková bariéra, zde budete dostatečně chráněni před jejich ruchem.

Na metro to je pěšky 5 minut a za dalších 15 minut jste v centru Prahy. A blízko není pouze metro, ale i autobus, tramvaj a vlak. Na nádraží Praha - Libeň, kde staví i mezinárodní rychlíky, to máte jen 10 minut chůze.

Metro<br>Českomoravská 5 min chůze
Metro
Českomoravská

5 min chůze
Bus<br>Ocelářská 10 min chůze
Bus
Ocelářská

10 min chůze
Tram<br>Poliklinika Vysočany 6 min chůze
Tram
Poliklinika Vysočany

6 min chůze
Vlak<br>Praha Libeň 10 min chůze
Vlak
Praha Libeň

10 min chůze

Občanská vybavenost, s níž budou vaše povinnosti hračkou

V docházkové vzdálenosti se nachází řada kvalitních restaurací, nejrůznější prodejny, služby, fitness, úřady a instituce, sportoviště, divadlo nebo základní škola a gymnázium. Lékařskou péči naleznete doslova za humny na Poliklinice Vysočany. Blízko není pouze metro, ale i autobus, tramvaj a vlak. Nádraží Praha-Libeň leží 10 minut pěšky od projektu.

Kolem Rokytky za odpočinkem i sportem

V nedalekém stromořadí je ukrytá romantická říčka Rokytka. Podél ní prochází populární cyklostezka, vedoucí až do zelené chlouby Vysočan – parku Podviní s altánkem, rozhlednou a dalšími místy volajícími po pikniku. Opačným směrem se dostanete skrz příjemnou rezidenční čtvrť až do Hloubětína. Stezka je ideální pro procházky s kočárkem, jogging, jízdu na kole či in-line bruslích.

  • Sport
  • Kultura
  • Doprava
  • Parky
  • Školství

radost & relax

Vyberte si svůj nový byt

Ať už hledáte skromné 1+kk nebo velkorysý 4+kk apartmán, máme pro vás připraven klíč ke spokojenosti. Vyberte si svůj budoucí domov v jednom z 50 bytů umístěných ve dvou osmipatrových budovách.

Ukázat ceník bytů